69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

60. Aleksandra Młynarczyk-Gemza | Ms. Yin, 2017

aAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiMs. Yin, 2017
60
Ms. Yin, 2017

Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Ms. Yin, 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Młynarczyk-Gemza Absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (2008-2013) i Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2012-2015). Po studiach związana ze środowiskiem Fundacji Razem Pamoja, Lamella – the house of queer arts i Krakow Art House. W swojej twórczości nawiązuje do body artu, sztuki kobiet, abject artu, sztuki zaangażowanej, problematyki gender. Porusza się w obszarze sztuki wizualnej i multimedialnej.
Cena wylicytowana
700 zł