80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

37. Lesław Miksza | Odjazd, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiOdjazd, 2019
37
Odjazd, 2019

Lesław Miksza

Odjazd, 2019

olej, płótno, 60 x 72,5cm, sygn. na odwrocie: ‘Miles 2020’

Cena wylicytowana
1 500 zł