80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

38. Dariusz Piekut | Pałac, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiPałac, 2020
38
Pałac, 2020

Dariusz Piekut

Pałac, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Piekut D.2020, na odwrocie obraz opisany: ''Pałac'', 2020r., akryl, płótno, 80 x 60 cm, Dariusz Piekut

Cena wylicytowana
1 100 zł