Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

47. Krzysztof Powałka | Road, 2014

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejRoad, 2014
47
road-2014-krzysztof-powalka

Krzysztof Powałka (ur. 1985)

Road, 2014

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygnowany p.d.: ‘K. POWAŁKA 04’ oraz opisany na odwrocie: ‘K. POWAŁKA | „ROAD” | 2014’

Krzysztof Powałka
W latach 2005 – 2010 studiował na katowickiej ASP. Dyplom zrealizował w pracowni prof. Zbigniewa Blukacza (aneks w pracowni rysunku prof. Antoniego Cygana. Wcześniej ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej ze specjalizacją szkło artystyczne (witraż). Wybrane wystawy indywidualne: 2018 – „Malarstwo Michała i Krzysztofa Powałki”, Radio Katowice; 2018 – „Oś czasu III”, Vivid Gallery, Wrocław; 2017 – „Próba sił”, Galeria Elektrownia, Czeladź; 2017 – „Oś czasu”, Galeria Officyna, Warszawa; 2014 - „Nous, Vous, Eux”, Galerie Carré Doré, Monte Carlo (Monako); 2013 – „Big City Nemesis”, Rai Art, Barcelona (Hiszpania); 2013 - „Mad World”, Galeria Miscelanea, Barcelona (Hiszpania). Wybrane wystawy zbiorowe: 2018 – „The Time”, Temple of Dreams Museum & Gallery, Warszawa; 2018 – ,,Dotknij mnie”, Vivid Gallery, Wrocław; 2018 – „W Poszukiwaniu Piękna”, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Radom; 2018 – „Opening day”, Vivid Gallery, Wrocław, 2017 – cykl wystaw zbiorowych „Metamorfoza”: Galeria Miejsca we Wrocławiu, Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu; Galeria ZSP im. Józefa Brandta w Radomiu, Centrum Kultury Browar, Włocławek
Cena wylicytowana
4 000 zł