Aukcja Sztuki Fantastycznej / 28 listopada 2020

46. Arkadiusz Dzielawski | Walkiria IV, 2012

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejWalkiria IV, 2012
46
walkiria-iv-2012-arkadiusz-dzielawski-1976459walkiria-iv-2012-arkadiusz-dzielawski-2091894

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Walkiria IV, 2012

olej, płyta, 114 x 78 cm (w oprawie 148 x 112 cm), sygnowany p.d.: '20 [AD] 12 | Arkadiusz | Dzielawski' oraz opisany na odwrocie: 'VIII | 20 [AD] 12 | Arkadiusz | Dzielawski | "W a l k i r i a" | IV | [dedykacja autorska]'

Arkadiusz Dzielawski
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, a także Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni Jerzego Filipa Sztuki. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Otrzymał w 1993 roku Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy.
Cena wylicytowana
17 000 zł