33. Konstanty Szewczenko | Modląca się kobieta

HomeAukcje archiwalneVaria 33Modląca się kobieta
33
Modląca się kobieta

Konstanty Szewczenko (1910 Warszawa-1991 tamże)

Modląca się kobieta

olej, tektura, 19,5 x 14,5 cm, sygn. l.d.: K. SZEWCZENKO

Cena wylicytowana
1 000 zł