Varia 32 / 16 października 2019

8. Konstanty Brandel | Andromeda

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Andromeda
Andromeda

Konstanty Brandel (1880 Warszawa - 1970 Paryż)

Andromeda

akwaforta, papier, 12 x 9 cm (zadruk), sygn. na płycie l.d.: Brandel

Cena wylicytowana
500 zł