3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

24. Klaudia Świątczak-Pjanka | Pin UP Woman, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuPin UP Woman, 2016
Pin UP Woman, 2016

Klaudia Świątczak-Pjanka

Pin UP Woman, 2016

olej, płótno, 125 x 80 cm, sygn. p.d.: K Świątczak-Pjanka 2016 r.

Cena wylicytowana
0 zł