3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

25. Tomasz Kozłowski | Bez tytułu, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2015
Bez tytułu, 2015

Tomasz Kozłowski

Bez tytułu, 2015

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: "T. Kozłowski 2015

Cena wylicytowana
1 500 zł