49 Aukcja Młodej Sztuki / 2 maja 2015

33. Karolina Kucharska | Kobieta w okularach, 2015

homeAukcje archiwalne49 Aukcja Młodej SztukiKobieta w okularach, 2015
33
Kobieta w okularach, 2015

Karolina Kucharska

Kobieta w okularach, 2015

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2015

Cena wylicytowana
500 zł