49 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne49 Aukcja Młodej Sztuki
49 Aukcja Młodej Sztuki

49 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
2 maja 2015
Miejsce aukcji:
Galeria Sztuki Nowoczesnej w Sopocie Boh. Monte Cassino 43
Opis:

Szanowni Państwo,

Galeria Sztuki Nowoczesnej w Sopocie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w 49 Aukcji Młodej Sztuki, która odbędzie się 2 maja w samym centrum sopockiego „Monciaka”. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa ofertę 106 niepowtarzalnych prac artystycznych o zróżnicowanej tematyce i stylistyce.

Jak zawsze zapraszamy Państwa do zapoznania się z rubryką „artysta na start”. Tym razem chcielibyśmy przybliżyć Państwu osobę Sebastiana Skoczylasa (poz. 36) - abstrakcjonisty, który od niedawna pojawia się na naszych aukcjach, ale już od samego początku cieszy się Państwa ogromnym zainteresowaniem.

Wielbicielom malarstwa abstrakcyjnego polecamy również pełny świetlistych kolorów obraz „Sun” Marty Zawadzkiej (poz. 34), świetną kompozycję Anny Jarzymowskiej (poz. 48) utrzymaną w chłodnej tonacji barwnej oraz trzecią, ostatnią część monumentalnego tryptyku „Montmartre” Natalii Karasińskiej (poz. 63).

Miłośnikom malarstwa figuratywnego chcielibyśmy zwrócić uwagę na obrazy Erwina Wyjadłowskiego (poz. 1), Agnieszki Korybut-Daszkiewicz (poz. 9) i Katarzyny Saniewskiej (poz. 99).

Również amatorzy tematów animalistycznych znajdą w naszej ofercie kilka ciekawych pozycji. Wyróżnić należy tu zwłaszcza obrazy znanych i docenianych przez Państwa twórców – Anny Zalewskiej (poz. 53) i Wojciecha Brewki (poz. 104). Tematy zwierzęce znajdziemy także na pracach m.in. Janiny Zaborowskiej (poz. 54) oraz Edyty Hul (poz. 103).

W naszej ofercie jak zawsze nie zabraknie pejzażu. Państwa uwadze polecamy szczególnie stonowane prace Olgi Pawłowskiej (poz. 41) i Jacka Malinowskiego (poz. 96) oraz malowany zamaszystymi pociągnięciami pędzla obraz Agnieszki Rogowskiej (poz. 55).

Poza artystami, którzy uczestniczą w naszych wydarzeniach od dłuższego czasu pojawiły się prace zupełnie nowych twórców, m.in. Hanny Gąsiorowskiej (poz. 28) – absolwentki Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu; figuralisty Mateusza Dolatowskiego (poz. 31); Patrycji Nurkan (poz. 61) -studentki na ASP w Łodzi oraz Michała Węgrzyna (poz. 76) szeroko rozpoznawalnego w środowisku graffiti i street artu.

Podczas 49 Aukcji Młodej Sztuki pod młotek trafią również wyśmienite obrazy Małgorzaty Jastrzębskiej (poz. 23), Stanisława Tomalaka (poz. 66) oraz Katarzyny Kołtan (poz. 93), prace artystów, którzy cieszą się Państwa niesłabnącym zainteresowaniem.

Serdecznie zapraszamy do osobistego udziału w aukcji bądź składnia zleceń aukcyjnych. Życzymy Państwu owocnych licytacji!

Czytaj więcej
Kontakt
Dorota Kulawczuk-Szostek, Dilan Abdulla, tel. 58 551 22 89 oraz 603 890 001, e-mail: modern@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+48 58 550 16 05
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się