39 Aukcja Młodej Sztuki / 16 sierpnia 2014

8. Kamila Stępniak | Jellyfish, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne39 Aukcja Młodej SztukiJellyfish, 2014
Jellyfish, 2014

Kamila Stępniak (ur. 1983)

Jellyfish, 2014

olej, płótno, 65 x 81 cm
sygn.p.d.: Stępniak

Kamila Stępniak
Absolwentka Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi, magister sztuki i technik organizacji reklamy. Inspirujący półroczny pobyt wPortugalii w ramach wymiany studenckiej Erasmus zaowocował projektem futurystycznego wieszaka na ubrania „Eco Dryer” zauważonego w konkursie Elektrolux Design Lab’09 Polska, wyróżnionego drugim miejscem. W malarstwie ujawnia fascynację technologią. Jej obrazy to często zderzenie kobiecej eteryczności ze zmechanizowaną cywilizacją.
Cena wylicytowana
750 zł