58. Julian Fałat | Skrzyczne widziane z Bystrej

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Skrzyczne widziane z Bystrej
58
skrzyczne-widziane-z-bystrej-julian-falat

Julian Fałat (1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Skrzyczne widziane z Bystrej

autolitografia, papier, 20 x 26 cm, sygn. i opisany l.d.: Fałat/Bystra

Cena wylicytowana
1 300 zł