59. Konstanty Brandel | Andromeda

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Andromeda
59
andromeda-konstanty-brandel

Konstanty Brandel (1880 Warszawa - 1970 Paryż)

Andromeda

akwaforta, papier, 12 × 9 cm (zadruk), sygn. na płycie l.d.: Brandel

Cena wylicytowana
300 zł