64. Józef Krzesz-Męcina | Portret dziewczynki

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret dziewczynki
64
Józef Krzesz-Męcina | Portret dziewczynkiJózef Krzesz-Męcina | Portret dziewczynki

Józef Krzesz-Męcina (1816 Kraków-1934 Poznań)

Portret dziewczynki

olej, płótno dublowane, 94 x 65 cm

Cena wylicytowana
0 zł