65. Samuel Tepler | Martwa natura

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Martwa natura
65
martwa-natura-samuel-tepler

Samuel Tepler (1918 - 1998)

Martwa natura

olej, płótno, 27 x 35 cm, sygn. p.d.: Tepl (w języku hebrajskim)

Samuel Tepler Samuel Tepler
Cena wylicytowana
2 500 zł