16 Aukcja Sztuki XXI wieku / 24 sierpnia 2019

6. Joanna Pałys | Element modernistyczny. Kadr 29, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne16 Aukcja Sztuki XXI wiekuElement modernistyczny. Kadr 29, 2017
Element modernistyczny. Kadr 29, 2017

Joanna Pałys

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie: 'J.PAŁYS | ELEMENT MODERNISTYCZNY. KADR 29 | 2017'

2019 – wystawa zbiorowa „Smutek modernizmu: opresja i depresja”, Galeria Miejska we Wrocławiu
2018 – wystawa indywidualna „Habitaty” Joanna Pałys (malarstwo) i ceramiki Weronika Lucińska (ceramika), Galeria Sztuki Współczesnej BCK, Brzeg

Cena wylicytowana
3 600 zł