39 Aukcja Młodej Sztuki / 16 sierpnia 2014

16. Joanna Misztal | Ona, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne39 Aukcja Młodej SztukiOna, 2014
Ona, 2014

Joanna Misztal

Ona, 2014

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
550 zł