Aukcja Jesienna / 16 października 2021

13. Jerzy Kossak | Przy chacie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja JesiennaPrzy chacie
przy-chacie-jerzy-kossak

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Przy chacie

olej, sklejka, 30 × 40 cm
sygn. i dat. p. d.: „Jerzy Kossak/193 (6/8?)”
na odwrocie okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku: „JERZY KOSSAK. Kraków. Pl. Kossaka 4” z wpisanym numerem „729”

Cena wylicytowana
28 000 zł