Aukcja Jesienna / 16 października 2021

12. Jerzy Kossak | Modlitwa na pustyni, 1954 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja JesiennaModlitwa na pustyni, 1954 r.
Jerzy Kossak | Modlitwa na pustyni, 1954 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Modlitwa na pustyni, 1954 r.

olej, tektura, 33 × 48 cm w świetle oprawy
sygn. i dat. l. d.: „Jerzy Kossak/1954/W.P.”

Cena wylicytowana
22 000 zł