Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

21. Jerzy Kossak | Polowanie par force, 1928 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPolowanie par force, 1928 r.
polowanie-par-force-1928-r-jerzy-kossak

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Polowanie par force, 1928 r.

olej, płótno, 70 × 100 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1928

Cena wylicytowana
28 000 zł