Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

20. Jerzy Kossak | Głowa konia

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGłowa konia
glowa-konia-jerzy-kossak-1089965glowa-konia-jerzy-kossak-988031

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Głowa konia

olej, tektura, 32,5 × 27,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
na odwrocie pieczątka z autorskim napisem: Stwierdzam autentycz-/ność tego obrazu/Jerzy Kossak

Cena wylicytowana
6 500 zł