Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

26. Jerzy Kossak | Odpoczynek przy ognisku – epizod z wojen napoleońskich, 1938 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiOdpoczynek przy ognisku – epizod z wojen napoleońskich, 1938 r.
26
odpoczynek-przy-ognisku-epizod-z-wojen-napoleonskich-1938-r-jerzy-kossak-1749026odpoczynek-przy-ognisku-epizod-z-wojen-napoleonskich-1938-r-jerzy-kossak-1709923

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Odpoczynek przy ognisku – epizod z wojen napoleońskich, 1938 r.

olej, tektura, 68,5 x 97 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1938

Cena wylicytowana
40 000 zł *