Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

27. Jerzy Kossak | Działon artylerii zajeżdża na pozycję, 1936 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDziałon artylerii zajeżdża na pozycję, 1936 r.
27
dzialon-artylerii-zajezdza-na-pozycje-1936-r-jerzy-kossak-1096873dzialon-artylerii-zajezdza-na-pozycje-1936-r-jerzy-kossak-1530347

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Działon artylerii zajeżdża na pozycję, 1936 r.

olej, sklejka, 53 × 78,5 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: Jerzy Kossak/1936

Cena wylicytowana
30 000 zł