5. Jerzy Kossak | Farys, 1937 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 33Farys, 1937 r.
Farys, 1937 r. - 1Farys, 1937 r. - 2

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Farys, 1937 r.

olej, tektura, 30 x 40 cm, sygn. i dat. : Jerzy Kossak / 1937

Cena wylicytowana
6 000 zł