6. Władysław Chmieliński | Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta

HomeAukcje archiwalneVaria 33Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta
Plac Zamkowy z kolumną Zygmunta

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

akwarela, papier, 11 x 15 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
1 500 zł