Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

56. Jerzy Kossak | Atak na bolszewików, 1940 r. (?)

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Atak na bolszewików, 1940 r. (?)
56
Atak na bolszewików, 1940 r. (?) - 1Atak na bolszewików, 1940 r. (?) - 2

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Atak na bolszewików, 1940 r. (?)

olej, płyta, 42 x 53 cm, sygn. i dat. p.d.: Jerzy Kossak 19.., na odwrocie naklejka: Salon Sztuki Kraków Szpitalna 40

Cena wylicytowana
18 000 zł