Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

55. Wojciech Kossak | Kasztanka Marszałka, 1925 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Kasztanka Marszałka, 1925 r.
55
Kasztanka Marszałka, 1925 r. - 1Kasztanka Marszałka, 1925 r. - 2

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Kasztanka Marszałka, 1925 r.

olej, tektura, 34 x 25, 5 cm, sygn, i dat. l.d.: Wojciech Kossak / 1925

Cena wylicytowana
25 000 zł