24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

38. Jerzy Baranowski | Bez tytułu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2019
38
bez-tytulu-2019-jerzy-baranowski

Jerzy Baranowski

Bez tytułu, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygnowany na odwrocie: 'Baranowski | 2019'

Jerzy Baranowski
Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom obronił w pracowni profesora Wojciecha Zubali. Laureat 13. edycji konkursu o Nagrodę Artystyczną Siemensa w 2018 roku. Finalista konkursu Artystyczna Podróż Hestii w 2017 oraz Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego im. Wojciecha Fangora w 2018. Członek Grupy Autonomia, z którą wspólnie stworzył kilka wystaw zbiorowych. Zajmuje się malarstwem olejnym, tworzy obrazy-obiekty, na których uzyskana dzięki grubo położonej farbie faktura współgra ze światłem.
Cena wylicytowana
7 500 zł