Varia® 43 / 18 września 2021

23. Jean Peské | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Pejzaż
Jean Peské | PejzażJean Peské | Pejzaż

Jean Peské (1870 Gołta/Ukraina-1949 Le Mans)

Pejzaż

olej, tektura, 35 × 26,5 cm
sygn. l. d.: Peské
na odwrocie olejne przedstawienie malw

Cena wylicytowana
4 000 zł