Varia® 43 / 18 września 2021

22. Elisabeth Haentzschel | Hortensje w wazonie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Hortensje w wazonie
Elisabeth Haentzschel | Hortensje w wazonie

Elisabeth Haentzschel (1882-1970)

Hortensje w wazonie

olej, płótno naklejone na sklejkę, 44,5 × 65,5 cm
sygn. l. d.: E. Haentzschel

Cena wylicytowana
500 zł