Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

9. Jarosław Jaśnikowski | Tenebris ventum, 2021

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejTenebris ventum, 2021
tenebris-ventum-2021-jaroslaw-jasnikowski-941939tenebris-ventum-2021-jaroslaw-jasnikowski-4329075

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

Tenebris ventum, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'JJ 2021'

Jarosław Jaśnikowski
Estymacja:
45 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł