Aukcja Sztuki Fantastycznej / 19 czerwca 2021

10. Ryszard Rosiński | Posłańcy, 2021

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki FantastycznejPosłańcy, 2021
poslancy-2021-ryszard-rosinski-792326poslancy-2021-ryszard-rosinski-1096395

Ryszard Rosiński (ur. 1956)

Posłańcy, 2021

olej, płótno, 85 x 120 cm, sygnowany p.d.: 'Rosiński |2021' oraz opisany na odwrociu: 'POSŁAŃCY | Rosiński | 2021 | 85 x 120'

Ryszard Rosiński
Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł