5 Aukcja Sztuki XXI wieku / 26 listopada 2016

7. Janusz Zigmański | That is one small step for (a) man, one giant leap for mankind, 2015

HomeAukcje archiwalne5 Aukcja Sztuki XXI wiekuThat is one small step for (a) man, one giant leap for mankind, 2015
That is one small step for (a) man, one giant leap for mankind, 2015

Janusz Zigmański (ur. 1973)

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: J. ZIGMANSKI 2015, na odwrocie nalepka autorska

WYSTAWIANY : 2016 ? wystawa indywidualna ?Janusz Zigmanski Malarstwo?, Muzeum Regionalne, Człuchów

Janusz Zigmański Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Koszalinie. Dyplom w 1993 r. - wystawiennictwo/rzeźba. Student Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Wydział Malarstwa i Rzeźby (studia niestacjonarne) w pracowni prof. Janusza Jaroszewskiego i prof. Janusza Merkela. Autor wystaw indywidualnych i uczestnik wystaw zbiorowych.
Cena wylicytowana
2 200 zł