olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: J. ZIGMANSKI 2015, na odwrocie nalepka autorska
WYSTAWIANY : 2016 ? wystawa indywidualna ?Janusz Zigmanski Malarstwo?, Muzeum Regionalne, Człuchów