63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

28. Janusz Magiera | Judith, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiJudith, 2016
28
Judith, 2016

Janusz Magiera

Judith, 2016

olej, szlagmetal, płótno, 140 x 90 cm, sygn. l. d. monogramem autorskim

Cena wylicytowana
5 500 zł