Artyści krakowscy XX w. / 4 czerwca 2016

51. Janina Kraupe-Świderska | Wieczorne rytmy

Strona głównaAukcje archiwalneArtyści krakowscy XX w.Wieczorne rytmy
51
Wieczorne rytmy

Janina Kraupe-Świderska (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Wieczorne rytmy

olej, płótno, 137 x 52 cm, sygn.p.d.: J. Kraupe, opis autorski na odwrocie

Cena wylicytowana
9 500 zł