Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

81. Jan Wodyński | Mostek w lesie, 1969 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Mostek w lesie, 1969 r.
81
Mostek w lesie, 1969 r. - 1Mostek w lesie, 1969 r. - 2

Jan Wodyński (1903 Jasło ?1988 Warszawa)

Mostek w lesie, 1969 r.

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d. i l.d.: WODYŃSKI, opisany na odwrocie: Jan Wodyński / Mostek w lesie ol. / 81 x 100