Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

64. Jakub Zucker | Toledo – Puerta Visagra

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiToledo – Puerta Visagra
64
toledo-puerta-visagra-jakub-zucker-2011766toledo-puerta-visagra-jakub-zucker-1071205

Jakub Zucker (1900 Radom - 1981 Nowy Jork)

Toledo – Puerta Visagra

olej, płótno, 46 × 55 cm
sygn. l. d.: J. Zucker

Cena wylicytowana
7 500 zł