Varia 37 / 26 września 2020

4. Jakub Markiel | Pejzaż

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż
jakub-markiel-pejzaz

Jakub Markiel (1911 Łódź - 2008 tamże)

Pejzaż

olej, płyta, 45,5 x 54,5 cm
sygn. p. d.: Markiel

Cena wylicytowana
0 zł