Varia 37 / 26 września 2020

5. Leon Dołżycki | Pejzaż

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż
leon-dolzycki-pejzaz

Leon Dołżycki (1888 Lwów - 1965 Kraków)

Pejzaż

olej, płótno, 70 x 80 cm
na odwrocie: L. Dołżycki (sygnatura autorska?)

Cena wylicytowana
0 zł