Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

18. Jadwiga Matawowska | Gladiole

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGladiole
Gladiole

Jadwiga Matawowska (1874-1963)

Gladiole

olej, deska, 48,5 x 69 cm, sygn.p.d.: Matawowska

Cena wylicytowana
2 800 zł