Aukcja Dzieł Sztuki / 4 maja 2014

92. Jacek Pałucha | Dzieje grzechu, 2012 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDzieje grzechu, 2012 r.
92
Dzieje grzechu, 2012 r.

Jacek Pałucha (ur. 1966 Częstochowa)

Dzieje grzechu, 2012 r.

akryl, płótno, 55 × 70 cm
sygn. i dat. p. d.: J.Pałucha 2012
Cena wylicytowana
3 600 zł