Aukcja Dzieł Sztuki / 4 maja 2014

91. Jacek Pałucha | Luksusowy, trudny wybór

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiLuksusowy, trudny wybór
91
Luksusowy, trudny wybór

Jacek Pałucha (ur. 1966 Częstochowa)

Luksusowy, trudny wybór

akryl, płótno, 70 x 55 cm
sygn.i dat. l.d.: J.Pałucha 2014
na odwrocie autorski tytuł: Luksusowy trudny wybór/ J. Pałucha 2014
Cena wylicytowana
3 600 zł