72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

4. Jacek Cyganek | Maestro, można piłeczkę?, 2018

Aukcja dziAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiMaestro, można piłeczkę?, 2018
Maestro, można piłeczkę?, 2018

Jacek Cyganek

tempera żółtkowa, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Jacek Cyganek

Jacek Cyganek W 1988 r. obronił dyplom w pracowni prof. A. Starczewskiego na ASP w Łodzi.