72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

3. Jan Derek | Magda, 2018

Aukcja dziAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiMagda, 2018
Magda, 2018

Jan Derek

Magda, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.

Jan Derek Ur. w 1964 r. Absolwent PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom z aneksem malarstwa obronił w pracowni prof. Józefa Hałasa. Na swoim koncie ma udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową.
Cena wylicytowana
1 000 zł