20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

50. Iwona Wojewoda | Bez tytułu, 2006

HomeAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2006
50
bez-tytulu-2006-iwona-wojewoda

Iwona Wojewoda (ur. 1976)

Bez tytułu, 2006

tempera żółtkowa, płótno, 80 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'IWONA WOJEWODA-JEDYNAK | "BEZ TYTUŁU" 2006 | TEMPERA ŻÓŁTKOWA | 130x80 cm'

Iwona Wojewoda W latach 1997-2002 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w Pracowni Tkaniny Artystycznej prof. Wojciecha Sadleya, w Pracowni Malarstwa prof. Zbigniewa Gostomskiego oraz w Pracowni Struktur Wizualnych prof. Jacka Dyrzyńskiego. W 2001 roku była stypendystką MKiDN. W 2004 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie „Obraz roku 2003” zorganizowanym przez „Art & Business” oraz honorowe wyróżnienie przyznane przez Fundację im. Franciszki Eibisch. Wybrane wystawy: 2016 – indywidualna wystawa malarstwa, Przystanek Kultura, Piaseczno; 2016 – wystawa zbiorowa „Art Fresh Festival VII”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2016 – indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Na Wprost, Iława; 2015 – wystawa zbiorowa „Art Fresh Festival VI”, Hotel Sheraton, Warszawa; 2015 – indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Pod Arkadami, Łomża; 2015 – indywidualna wystawa malarstwa, Vip Optimum Art, Katowice; 2015 – indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Art Radzikowscy, Brodnica; 2014 – indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Dzwonnica, Warszawa; 2014 – indywidualna wystawa malarstwa, Lex Gallery, Warszawa; 2013 – indywidualna wystawa rysunku, Galeria da Vinci, Jastrzębie Zdrój; 2013 – indywidualna wystawa malarstwa i rysunku, Galeria Dzwonnica, Warszawa; 2013 – indywidualna wystawa malarstwa i rysunku, Galeria przy Kozach, Warszawa; 2011 – indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Ether, Warszawa; 2007 – indywidualna wystawa malarstwa, White Stone Gallery, Kazimierz Dolny – oraz wiele innych.
Cena wylicytowana
1 800 zł