20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

50. Iwona Wojewoda | Bez tytułu, 2006

Past auctions20. 21st Century Art AuctionBez tytułu, 2006
50

Iwona Wojewoda (ur. 1976)

Bez tytułu, 2006

tempera żółtkowa, płótno, 80 x 130 cm, sygnowany na odwrocie: 'IWONA WOJEWODA-JEDYNAK | "BEZ TYTUŁU" 2006 | TEMPERA ŻÓŁTKOWA | 130x80 cm'

1 800 zł