147. Ikona procesyjna, dwustronna, Św. Mikołaj i M.B. Kazańska, XIX / XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Ikona procesyjna, dwustronna, Św. Mikołaj i M.B. Kazańska, XIX / XX w.
147
ikona-procesyjna-dwustronna-sw-mikolaj-i-mb-kazanska-xix-xx-w-1518765ikona-procesyjna-dwustronna-sw-mikolaj-i-mb-kazanska-xix-xx-w-1490064

Ikona procesyjna, dwustronna, Św. Mikołaj i M.B. Kazańska, XIX / XX w.

w formie gwiazdy, olej, deska, złocenia, 60 x 51 cm