Varia 39 / 16 December 2020

147. Ikona procesyjna, dwustronna, Św. Mikołaj i M.B. Kazańska, XIX / XX w.

Past auctionsVaria 39Ikona procesyjna, dwustronna, Św. Mikołaj i M.B. Kazańska, XIX / XX w.
147

Ikona procesyjna, dwustronna, Św. Mikołaj i M.B. Kazańska, XIX / XX w.

w formie gwiazdy, olej, deska, złocenia, 60 x 51 cm